Byt, 1+kk

Světlé studio v centru Prahy. Toto zařízené studio se nachází ve 4. patře udržovaného funkcionalistického činžovního domu s výtahem. Výhodná lokalita v centru Prahy v klidné oblasti s pěší dostupností k veškeré občanské vybavenosti, pár kroků od tramvají, metra Florenc a hotelu Hilton. Stanice metra Náměstí republiky s obchodním centrem Palladium jsou vzdáleny jen pár minut chůze.

Studio tvoří obývací pokoj / ložnice, koupelna s vanou a toaletou, malá kuchyňka a vstupní chodba s vestavěnou skříní.

Zachované původní prvky, velká okna, parkety, dlažba, centrální vytápění, pračka, mikrovlnná trouba, vysavač, žehlička, TV, internet. Poplatky za společné domovní služby a zálohy na spotřebu energií 3000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  21763
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  34 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.