Byt, 3+kk

Nový mezonet s 60 m2 jižní terasou, 2 koupelnami a krásným výhledem do okolí, situovaný ve 2. patře nově postaveného rezidenčního projektu s podzemním parkováním. Klidná lokalita s jedinečnou atmosférou starého Braníku nabízí příjemné bydlení nedaleko břehu Vltavy, s rychlou dostupností do centra (tramvaje, autobusy). V blízkém dosahu plná občanská vybavenost, parky se vzrostlou zelení, sportovní a golfové hřiště, plavecký bazén a koupaliště v nedalekém Podolí, in-line stezka a cyklostezka po nábřeží Vltavy.

Spodní úroveň bytu tvoří 1 ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala. V horním patře je 2. ložnice, prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, koupelna s vanou a toaletou a terasa s výhledem na Branickou skálu, přístupná z ob. pokoje a koupelny.

Na podlahách lamino, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, žaluzie, plynový kotel, kuchyňské spotřebiče Whirlpool vč. myčky, domácí vrátný, sklep. Možnost pronájmu parkovacího stání v podzemní garáži za 2400 Kč/stání/měsíc. Poplatky za společné služby a vodu 1887 Kč/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce. Byt 92 m2, terasa 60 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  21695
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  92 m²
 • Terasa
  60 m²
 • Celková plocha
  152 m²
 • Parkování
  Parkování v podzemní garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.