Byt, 3+1

Zrekonstruovaný nezařízený byt se zachovanými původními prvky ve 3. patře zrenovovaného činžovního domu bez výtahu v klidné letenské ulici u Stromovky, minutu chůze od Letenského náměstí. Výborná občanská vybavenost v okolí, tramvajové spoje, v dosahu stanic metra Hradčanská a Vltavská, 15 minut chůze do centra, v pěším dosahu parku na Letné a Pražského hradu.

Interiér bytu tvoří 2 samostatné ložnice (jedna s šatnou), orientované do klidného upraveného dvora, dále obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, koupelna se sprchovým koutem, toaleta a velká centrální vstupní hala.

Vysoké stropy, parkety, lamino, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, dvoukřídlové interiérové dveře, plynový kotel, myčka, indukční varná deska, UPC, domácí vrátný. Poplatky za společné domovní služby 600 Kč/osoba/měsíc. Spotřeba energií se hradí zvlášť. NEZAŘÍZENÉ.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  21500
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  97 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.