Byt, 4+kk

Nový mezonet se zahrádkou o 51 m2, 2 terasami a výhledem na Prahu, situovaný v přízemí a 1. patře nově postaveného bytového projektu Rezidence Trojské výhledy, s výtahem, kamerovým systémem a parkováním. Projekt se nachází na oploceném pozemku na jižním svahu v klidné rezidenční zástavbě s rychlým spojením do centra, v pěším dosahu stanice metra Kobylisy s plnou občanskou vybaveností v okolí (vč. nedávno postaveného Aquacentra Šutka). Pod projektem se nachází park a dětské hřiště.

Spodní úroveň bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a vstupem na terasu (12 m2), hlavní ložnice s koupelnou (sprchový kout, toaleta) a šatnou, technická místnost a toaleta pro hosty. V horní úrovni jsou další dvě ložnice se skříněmi, terasa s výhledem do zahrady (11 m2), koupelna s vanou, šatna a vstupní hala.

Dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, myčka, videotelefon, alarm, vstup do budovy na čip. V ceně jsou zahrnuta 2 parkovací stání - jedno v garáži a jedno venkovní stání. Záloha na poplatky za společné služby a spotřebu energií 4500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce). Interier 139 m2, terasy 23 m2, zahrada 51m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  21497
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  213 m²
 • Zahrada
  51 m²
 • Parkování
  Parkování k dispozici.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.