Byt, 2+1

Prostorný byt se zachovanými původními architektonickými prvky, situovaný ve 3. patře zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem v klidné části Vinohrad v pěším dosahu stanice metra Náměstí Míru. Výborná místní občanská vybavenost a dopravní dostupnost, v docházkové vzdálenosti do centra města.

V bytě se nachází obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem a spíží, 1 ložnice orientovaná do vnitrobloku, koupelna (vana, sprchový kout, umyvadlo, toaleta) a vstupní chodba.

Na podlahách parkety a dlažba, bezpečnostní dveře, vysoké stropy, velká okna, myčka, mikrovlnná trouba, balkony v mezipatrech domu. Poplatky za společné domovní služby, vodu a topení 3400 Kč/měs. pro 2 osoby. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  21176
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  77 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.