Byt, 2+kk

Kompletně zrekonstruovaný zařízený byt v 1. patře plně zrenovovaného činžovního domu s výtahem a zachovanými původními architektonickými prvky. Klidná ulice v přímém sousedství parku na Arbesově náměstí, pár minut chůze od komerčního centra a stanice metra Anděl, pár bloků od nábřeží Vltavy, cca 10 min. do centra.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, technická / úložná komora a prostorná vstupní hala.

Pěkný výhled do zeleně náměstí, nová kuchyň, nový nábytek, vysoké stropy, velká okna, úložné prostory, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, satelitní TV, sklep. Orientace J a V. Ve vnitrobloku domu se nachází společný dvůr s malým dětským hřištěm. Poplatky za společné služby a záloha na spotřebu energií cca 2.500 Kč měsíčně.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  21044
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  57 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.