Byt, 3+kk

Kompletně zařízený podkrovní mezonet v 5. patře činžovního domu s novým výtahem v oblíbené rezidenční lokalitě Bubeneč pouhou minutu chůze od stanice metra Dejvická, v pěším dosahu Pražského hradu a parku Stromovka. Lokalita s plnou občanskou vybaveností a rychlým spojením na letiště a do mezinárodních škol v Praze 6.

V dolním patře bytu se nachází obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jedna ložnice, koupelna se sprchovým koutem, bidetem a toaletou a otevřená vstupní chodba. V horním patře je druhá ložnice a koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Parkety, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka, TV, nádobí a kuchyňské náčiní, klimatizační jednotka. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií cca 3000 Kč měsíčně. Vhodné pro studenty.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20771
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  80 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.