Byt, 2+kk

Plně zrekonstruovaný nezařízený byt s jižní terasou s přímým výhledem do parku na Letné a na Pražský hrad, a s balkonem orientovaným do zeleně vnitrobloku. Byt je situován ve 3. patře rohového činžovního domu navrženého architektem Hildebrandem v letech 1937-39. Výhodná lokalita v bezprostředním sousedství parku Letná s plnou vybaveností a rychlou dostupností na letiště, do mezinárodních škol a do centra (pár zastávek tramvají k metru Hradčanská a Vltavská, pěšky 10 min.).

Interiér bytu tvoří 50 m2 obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelnou a vstupem na terasu s přímým výhledem do Letenského parku, 1 ložnice s balkonem, koupelna s vanou, samostatná toaleta s bidetovou sprškou, šatna a prostorná vstupní hala.

Zachované původní prvky, parkety, vytápěná dlažba v koupelně, vytápěné zdi, velká okna, bezpečnostní dveře, vestavěné skříně, pračka, sušička, myčka, alarm, kabelové připojení UPC, internet, domácí vrátný, kolárna v domě. Poplatky za společné domovní služby, vytápění a vodu cca 3500 Kč měsíčně. Platby za elektřinu budou převedeny na nájemce (cca 1000 Kč/měs.). Nezařízené. K dispozici cca od poloviny září 2015.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20757
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  90 m²
 • Terasa
  9 m²
 • Celková plocha
  99 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.