Byt, 4+1

Renovovaný nezařízený byt situovaný v 1. patře udržovaného činžovního domu bez výtahu v klidné rezidenční čtvrti v Praze Podolí. Lokalita plná zeleně v blízkosti nábřeží Vltavy, rekreační zóny Žluté lázně a parku na Kavčích horách. V rychlém dosahu nákupního centra Arkády Pankrác, výborné spojení do centra - tramvaje, autobusy, metro Budějovická.

Byt tvoří průchozí obývací pokoj, plně vybavená kuchyň se spíží, 3 ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní hala s vestavěnými úložnými prostory.

Velká okna, dřevěné plovoucí podlahy a dlažba, bezpečnostní dveře, pračka, myčka, domácí vrátný, sklep. K dispozici garáž cca 200 m od domu (v ceně), bezproblémové parkování na ulici. Poplatky za společné domovní služby a záloha na spotřebu energií 4000 Kč měsíčně. Nezařízené. Volné od srpna 2015.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20484
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  87 m²
 • Parkování
  Garáž.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.