Byt, 3+1

Nadstandardní byt s upravenou zahradou přístupnou ze všech pokojů, situovaný v přízemí moderní tříposchoďové rezidence s parkováním v prestižní pražské čtvrti Ořechovka. Klidná lokalita plná zeleně s rychlou dostupností do centra a na letiště, v blízkém dosahu Pražského hradu a stanic metra Dejvická a Hradčanská.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), druhá ložnice, druhá koupelna (vana, toaleta), prádelna / komora s toaletou pro hosty a velká vstupní hala.

Parkety, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, elektrické bezpečnostní rolety, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, alarm, sklep, výtah. 2 parkovací stání v garáži v ceně. Zálohy na společné služby a spotřebu energií 6700 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce). K dispozici od srpna 2019.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20233
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  124 m²
 • Zahrada
  230 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.