Byt, 4+kk

Moderní, kompletně zařízený podkrovní mezonet se saunou, situovaný ve 4. patře činžovního domu s výtahem v klidné letenské ulici u parku Stromovka, minutu chůze od Letenského náměstí. Oblíbená rezidenční lokalita s četnými tramvajovými spoji, v rychlém dosahu stanic metra Hradčanská a Vltavská, 15 minut chůze do centra, v pěším dosahu parku na Letné a Pražského hradu.

Spodní úroveň bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a spíží, toaleta pro hosty a vstupní chodba s vestavěnými úložnými prostory. V patře jsou 3 samostatné ložnice a prostorná hala s množstvím vestavěných skříní a úložných prostor a koupelna se saunou, vanou, sprchovým koutem a toaletou.

Klimatizace, teakové podlahy, bezpečnostní dveře, plynový kotel, předokenní rolety, pračka se sušičkou, myčka, mikrovlnná trouba, TV, UPC, úložný prostor pro kola nebo kočárky v domě, společný upravený dvůr. K dispozici 2 parkovací stání ve dvoře za 5000 Kč/měsíc (1 stání za 3000 Kč/měsíc). Poplatky za společné služby 800 Kč/osoba/měsíc. Poplatky za spotřebu plynu a elektřiny budou převedeny na nájemce (cca 3500 Kč/měsíc). K dispozici od ledna 2019.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20131
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  135 m²
 • Parkování
  Parkování ve dvoře.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.