Byt, 2+1

Kompletně zrekonstruovaný byt situovaný v 1. patře klasického činžovního domu bez výtahu v klidné ulici na Vinohradech. Atraktivní lokalita v pěší dostupnosti stanic metra I.P.Pavlova a Náměstí Míru, cca 20 minut chůze od Václavského náměstí.

Interiér bytu tvoří plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, rohový obývací pokoj, 1 ložnice, průchozí šatna, koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní hala.

Zachované původní architektonické prvky, parkety, vysoké stropy, velká okna, kvalitní plovoucí podlahy, dvoukřídlové dveře, plynový kotel, myčka, mikrovlnná trouba, domácí vrátný. Poplatky za společné služby a vodu 500 Kč/os./měsíc.Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce. K dispozici od listopadu 2020.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20098
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  80 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.