Byt, 3+kk

Kvalitní byt s jižně orientovanou terasou, situovaný v 1. patře moderní budovy z r. 2005 v atraktivní rezidenční lokalitě Hřebenky, v blízkosti Francouzského lycea, Kinského zahrady, Petřína a nákupního a zábavního centra Nový Smíchov. Klidná lokalita s autobusovými spoji, 10 minut chůze k tramvajím na Újezdě. Autobusová zastávka 200 m od budovy, přímé spojení na letiště.

Byt nabízí obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, propojenou posuvnými dveřmi, 2 ložnice s velkoplošnými okny, koupelnu s vanou i sprchovým koutem, samostatnou toaletu, šatnu / komoru, spíž a vstupní halu s vestavěnými skříněmi. Terasa (13 m2) je přístupná ze všech hlavních pokojů a pohodlně pojme stůl a židle k příjemnému stolování na čerstvém vzduchu.

Parkety, bezpečnostní dveře, vestavěné skříně, žaluzie, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, vlastní plynový kotel, TV a telefonní připojení, satelit Astra, alarm, videotelefon, výtah. K bytu náleží malý sklep a 1 parkovací místo v podzemní garáži v budově (v ceně). Zálohy na společné domovní služby a vodu 1300 Kč měsíčně. Elektřina a plyn se převádí na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  1992
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  89 m²
 • Terasa
  13 m²
 • Celková plocha
  102 m²
 • Parkování
  Parkovací místo v podzemní garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.