Byt, 1+kk

Plně zařízené, slunné studio, situované ve 4. patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem. Klidná lokalita nedaleko Palackého náměstí, kláštera Emauzy, Botanické zahrady a nábřeží Vltavy, pár minut od stanice metra, s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu. Dům disponuje soukromým wellness centrem se saunou, které je určeno výhradně pro rezidenty.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou italskou kuchyní, oddělená ložnicová část, koupelna s vanou a toaletou, prostorná vybavená šatna a vstupní chodba.

Indický nábytek, vysoké stropy, dřevěné podlahy a dlažba, bezpečnostní dveře, plynové vytápění, podlahové topení v koupelně, pračka, sušička, myčka, TV, telefonní linka, VDSL internet, sklep. Wellness zázemí se saunou, sprchovým koutem toaletou, kuchyňkou a relaxační zónou. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  19900
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií včetně internetu a úklidu cca 6.000 Kč měsíčně. 
 • Podlahová plocha *
  40 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  A
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.