Byt, 2+kk

Nově zrenovovaný byt ve vnitrobloku s výhledem do Havlíčkových sadů situovaný v 1. patře kompletně zrekonstruovaného domu s výtahem na pomezí Vinohrad a Vršovic. Klidná lokalita v těsném sousedství parku, s rychlým spojením do centra.

Byt má 1 ložnici, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelnu s vanou a toaletou a vstupní chodbu.

Lamino a dlažba, bezpečnostní dveře, zabudované osvětlení, žaluzie, plynový kotel, myčka, mikrovlnná trouba, domácí vrátný. Bezproblémové parkování na ulici. Měsíční zálohy na společné domovní služby a vodu 1500 Kč. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce. Fotografie jsou pořízeny z podobného bytu. Možnost pronajmout sklep za 500 Kc/měsíc.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  19875
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  70 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.