Byt, 2+kk

Moderní zařízený byt se 150 m2 zahradou situovaný v přízemí rezidenčního projektu Mazanka s 24h recepcí, ostrahou, kamerovým systémem, saunou, vířivkou a tělocvičnou. Klidná lokalita v Praze 8 v blízkosti velkého parku Okrouhlík, s dobrou občanskou vybaveností v okolí, jednu krátkou zastávku autobusem ke stanici metra Ládví (6 min. chůze).

Byt má 1 ložnici s vestavěnými skříněmi, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, koupelnu s vanou a toaletou, komoru a vstupní halu s vestavěnými skříněmi. Terasa a zahrada jsou přístupné z obou hlavních místností.

Plovoucí podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plastová okna, žaluzie, pračka, myčka, internet, domácí vrátný, sekačka na trávu. Orientace V a J. Uzavřený areál se zelení a lavičkami, vstupy na čip. Parkování možné na hlídaném parkovišti v areálu. Záloha na společné služby, vodu a vytápění 3500 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce. Interiér 48m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  19755
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  48 m²
 • Zahrada
  150 m²
 • Parkování
  Hlídané parkoviště.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.