Byt, 3+1

Pronájem bytu na Rašínově nábřeží s výhledem na řeku, Pražský hrad a Petřín. Tento zrekonstruovaný klasický plně zařízený byt s množstvím zachovaných původních prvků se nachází ve 3. patře renovovaného činžovního domu s výtahem na nábřeží Vltavy a v blízkosti stanice metra Palackého (Karlovo) náměstí. Klidná lokalita s plnou vybaveností v okolí, v rychlém dosahu Francouzského lycea.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, 2 ložnice, koupelna s vanou a sprchovým koutem, toaleta, technická komora a vstupní hala.

Vysoké stropy, bezpečnostní vstupní dveře a dvojkřídlové dveře v interiéru, vestavěné skříně, dvojitá okna, na podlahách parkety a dlažba, plynový kotel, pračka, sušička, myčka, satelit, internet, TV, alarm, domácí vrátný. Možnost pronájmu parkovacího stání v nedalekých garážích za extra poplatek. Zálohy na společné domovní služby a spotřebu energií se hradí zvlášť ve výši cca 4000 Kč měsíčně pro 2 osoby.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  19644
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  115 m²
 • Parkování
  Garážové stání poblíž domu za extra poplatek.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.