Byt, 2+kk

Světlý zařízený byt situovaný ve zvýšeném přízemí činžovního domu v dynamicky se rozvíjející části Prahy 7 – Holešovice s veškerou občanskou vybaveností, 5 minut od stanic metra Palmovka a Vltavská. Lokalita s výbornou dostupností do centra, v blízkém dosahu Rakouského gymnázia a sportovního centra Squash Holešovice.

Byt tvoří plně vybavená otevřená kuchyň, obývací pokoj s jídelním prostorem, velká ložnice, koupelna s vanou a toaletou s bidetovou sprškou a předsíň.

K vybavení patří dále dřevěné podlahy a nová dřevěná eurookna, podlahové topení v obýv. pokoji, bodová světla, bezpečnostní vstupní dveře, nový elektrický kotel, myčka, nerezová tyč pro posilovací systém TRX, UPC a sklep o 6 m2. Na střeše domu se nachází společné terasy, ve vnitrobloku klidný dvůr. Poplatky za společné domovní služby a vodu 2.000 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  19633
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  58 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.