Byt, 3+kk

Plně zařízený byt v 1. patře renovovaného činžovního domu s novým výtahem a zachovanými původními architektonickými prvky. Atraktivní klidná lokalita u parku Letenské sady, v blízkém dosahu parku Stromovka, s výborným spojením do centra (tramvaje, metro Vltavská a Hradčanská, pěšky 15 min.), mezinárodních škol a na letiště.

V bytě se nachází obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybaveným kuchyňským koutem, 2 ložnice, každá s vlastní koupelnou s vanou, umyvadlem a toaletou (jedna má navíc bidet), dále toaleta pro hosty a vstupní chodba.

Parkety a dlažba, pračka, myčka, telefonní linka, TV, WiFi internet, satelitní připojení Astra, domácí vrátný. Záloha na společné domovní služby, vodné a stočné 400 Kč/osoba/měs. Internet 750 Kč měsíčně. Záloha na spotřebu plynu a elektřiny 3000 Kč/měs.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  19619
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  87 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.