Byt, 4+1

Pronájem bytu na nábřeží Vltavy s výhledem na řeku a Pražský hrad. Prostorný nezařízený klasický byt s množstvím zachovaných původních architektonických prvků ve 3. patře klasicistního činžovního domu s výtahem v blízkosti nábřeží Vltavy a stanice metra Palackého (Karlovo) náměstí. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v okolí, v rychlém dosahu Francouzského lycea.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj, plně vybavená kuchyň, 3 ložnice, 2 koupelny, 2 toalety a prostorná vstupní hala.

Na podlahách parkety a dlažba, dvojkřídlé dveře, dvojitá protihluková okna, plynový kotel, pračka se sušičkou, myčka, satelit, telefonní linka, internet. Možnost garážového stání za 5000 Kč/měs. Poplatky za společné domovní služby a zálohy na energie 4000 Kč měsíčně (pro 2 os.). Volne od poloviny října 2020.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  19299
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  135 m²
 • Parkování
  Možnost garážového stání za 5000 Kč/měs.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.