Byt, 5+kk

Renovovaný zařízený rohový byt s pěkným výhledem na přilehlé upravené náměstí a husitský kostel, situovaný ve 2. patře plně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem. Výhodná lokalita pár kroků od Vítězného náměstí s veškerou občanskou vybaveností a rychlým dopravním spojením - 200 metrů od stanice metra Dejvická, zastávek tramvají a autobusů, s rychlým spojením na letiště a do mezinárodních škol.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 4 ložnice, koupelna s vanou a umyvadlem, samostatná toaleta s umyvadlem a vstupní hala.

Nová okna, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, nové topení, pračka, myčka, domácí vrátný, sklep, balkon v mezipatře domu. Možnost parkování v podzemních garážích u domu za dodatečný poplatek. Poplatky za společné služby, vytápění a vodu 3400 Kč/měs. pro 1 osobu, každá další osoba 700 Kč/měs. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce). Vhodné pro studenty.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  1919
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  120 m²
 • Parkování
  Možnost parkování.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.