Byt, 2+kk

Světlý zařízený byt ve 2. patře moderního rezidenčního projektu s privátním parkem a podzemním parkováním ve vyhledávané lokalitě na Vinohradech. Klidná ulice nedaleko Havlíčkových sadů, s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu a rychlým spojením do centra - pouhé tři bloky od náměstí Míru - stanice metra a zastávky tramvají.

Byt nabízí otevřený prostor obývacího pokoje, plně vybavené kuchyně a jídelny, dále 1 ložnici, koupelnu s vanou a sprchovým koutem, samostatnou toaletu a vstupní chodbu.

Klimatizace, dřevěné podlahy, vestavěné skříně, bezpečnostní vstupní dveře, pračka, TV, satelitní připojení, alarm. Možnost pronájmu garážového stání za dodatečný poplatek. Rezidence disponuje krásně upravenou privátní zahradou. Poplatky za společné domovní služby, vodu a vytápění 5000 Kč/měs. Elektřina se převádí na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  18518
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  56 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v garáži za připlatek.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.