Byt, 3+1

Částečně zařízený vinohradský byt v 1. patře kompletně zrekonstruovaného stylového secesního činžovního domu s výtahem a krásně upravenou společnou zahradou v přímém sousedství Riegrových sadů s výbornou dostupností MHD. Klidná lokalita v pěším dosahu stanice metra Jiřího z Poděbrad a Václavského náměstí.

Byt má obývací pokoj s arkýřem, plně vybavenou kuchyň se spíží, 2 samostatné ložnice, koupelnu s vanou, bidetem a toaletou, šatnu, toaletu pro hosty a prostornou centrální vstupní halu.

Vysoké stropy, bezpečnostní vstupní dveře, parkety a dlažba, dvoukřídlové dveře, plynový kotel, pračka, myčka, připojení UPC, domácí vrátný. Možnost dozařídit nábytkem. Možnost pronájmu uzamykatelného garážového stání v domě za 5000 Kč/měs. plus DPH. Záloha na služby 2000 Kč/měs. Energie se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  18321
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  105 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.