Byt, 2+kk

Prostorný, kvalitně renovovaný byt ve 2. patře budovy bez výtahu v blízkosti Petřína a nábřeží Vltavy, v dobré dostupnosti do obchodního centra Nový Smíchov a ke stanici metra Anděl a rychlou dostupností do centra.

Byt nabízí obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním prostorem, ložnici, koupelnu s vanou a sprchovým koutem, toaletu zvlášť a vstupní chodbu.

Parkety a dlažba, myčka, alarm, internetové připojení, skříně. Byt lze pronajmout jako zařízený za vyšší nájemné. Poplatky za domovní služby jsou zahrnuty v ceně nájmu. Zálohy na spotřebu vody 500 Kč/dvě os./měs. Energie budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  18172
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  74 m²
 • Parkování
  Možnost parkovacího místa v podzemních garážích 100 m od domu.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.