Byt, 3+kk

Nedávno zrekonstruovaný zařízený byt se 2 ložnicemi, 2 koupelnami a přímým přístupem z výtahu, situovaný v 1. patře kompletně zmodernizovaného činžovního domu v nejžádanější části Královských Vinohrad. Kvalitní rezidenční lokalita pouhou minutu chůze od náměstí Míru (tramvaje, metro), v blízkosti Havlíčkových sadů, s kvalitními restauracemi, bary a kavárnami v bezprostředním okolí.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnice s koupelnou (vana, toaleta), druhá ložnice s velkoplošnými okny orientovaná do zahrady, druhá koupelna (sprchový kout, toaleta), technická komora, prádelní komora a vstupní hala s přístupem z výtahu i ze schodiště.

Dřevěné podlahy, podlahové topení v koupelnách, bezpečnostní vstupní dveře, zabudované osvětlení, koupelnové vybavení Villeroy & Boch, pračka, sušička, kuchyňské spotřebiče Siemens ve vyšší třídě. K dispozici upravená společná zahrada s pergolou ve vnitrobloku. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií jsou hrazeny zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  17523
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  104 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.