Byt, 4+1

Nově kompletně zrekonstruovaný byt se 3 ložnicemi v 1. patře historické budovy bez výtahu v těsné blízkosti Kinského zahrady a Petřínského kopce. Lokalita na rozhraní Malé Strany a Smíchova s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu, v rychlé dostupnosti do centra a francouzského lycea.

V bytě bylo zachováno množství původních architektonických prvků. Interiér tvoří dvě ložnice přístupné z obývacího pokoje, samostatná třetí ložnice, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, koupelna s vanou a toaletou, toaleta pro hosty a vstupní hala.

Výhledy do zeleně, velká okna, vysoké stropy, parkety, bezpečnostní dveře, plynový kotel, myčka, videotelefon. K dispozici úložná komora vedle bytu. Parkovací stání ve dvoře v ceně. Poplatky za společné domovní služby 650 Kč/os./měs. Elektřina a plyn se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  16744
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  133 m²
 • Parkování
  Parkování k dispozici.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.