Byt, 4+kk

Rekonstruovaný byt se 2 koupelnami ve 3. patře tradičního činžovního domu na Vinohradech v rušné ulici jen pár kroků od stanice metra I.P.Pavlova.

Byt má obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním prostorem, 3 ložnice, 2 koupelny se sprchovým koutem, WC pro hosty a prostornou vstupní halu. Dvě samostatné ložnice jsou orientovány do vnitrobloku, třetí je přístupná z obývacího pokoje.

Původní zachované prvky, dvoje kachlová kamna, vysoké stropy, bezpečnostní zámek, vlastní plynové topení, parkety, plovoucí podlahy a dlažba, žaluzie, pračka, domácí vrátný, kabelové připojení UPC. Vhodné pro studenty. Poplatky za společné domovní služby a zálohy na spotřebu energií 5000 Kč měsíčně. Fotografie jsou pořízeny z podobného bytu. K dispozici od srpna 2015.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  16423
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  105 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.