Byt, 3+kk

Pronájem renovovaného, kompletně zařízeného podkrovního bytu se 2 ložnicemi a 2 koupelnami ve 3. patře kompletně zrekonstruované prvorepublikové vily s upravenou zahradou v klidné rezidenční čtvrti Dívčí hrady v Praze 5, s krásnými výhledy na Prahu, Vyšehrad, Podolí a Vltavu. V blízkém dosahu Prokopského údolí, 5 min. autem ke komerčnímu centru Anděl, 8 min. chůze k metru Radlická, tenisovým kurtům, bazénu a fitness.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a francouzskými okny, hlavní ložnice s velkou šatnou, komorou a en-suite koupelnou (sprchový kout, bidet, toaleta), druhá ložnice, druhá koupelna (vana, toaleta), technická místnost a vstupní chodba.

Plovoucí podlahy a dlažba, bezpečnostní dveře, myčka, mikrovlnná trouba, alarm, TV, telefonní linka, satelitní připojení, domácí vrátný, samostatné měřiče energií. K dispozici pračka. Nájemci mohou také užívat zahradní terasu s posezením. Bezpečné garážové stání v ceně. Zálohy na poplatky 4000 Kč/měs.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  16275
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  110 m²
 • Parkování
  Garáž.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.