Byt, 2+kk

Kompletně zrekonstruovaný plně zařízený byt v 1. patře přestavěného historického mlýna s množstvím původních zachovaných prvků vč. působivého atria, výtahem, 24h recepcí a ostrahou a parkovacím stáním. Klidná lokalita v těsné blízkosti pražské ZOO a Trojského zámečku, přibližně 50 m od nábřeží Vltavy a pár minut chůze od Stromovky.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna (vana se sprchovou zástěnou, bidet, toaleta) a otevřená vstupní chodba.

Dřevěné podlahy, bezpečnostní dveře, vestavěné úložné prostory, plynový kotel, rolety, sítě proti hmyzu, pračka, myčka. Soukromá zahrada. Jedno parkovací stání v podzemních garážích zahrnuto v ceně a možnost dalšího parkování na venkovním soukromém parkovišti s automatickou parkovací závorou s ovládáním systémem GPS pro rezidenty domu. Záloha na poplatky za společné domovní služby, vodu a internet 3500 Kč měsíčně. Energie budou převedeny na nájemce. K dispozici od května 2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  13935
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  63 m²
 • Parkování
  Jedno parkovací stání v podzemních garážích zahrnuto v ceně.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.