Byt, 4+1

Plně zrekonstruovaný, částečně zařízený byt ve 2. patře renovované vily v klidné rezidenční čtvrti v Praze 5 Hlubočepích. Lokalita se spostou zeleně, v blízkém dosahu Dívčích hradů a Prokopského údolí, cca 10 minut jízdy ke komerčně zábavnímu centru Nový Smíchov a stanici metra Anděl, v dobré dostupnosti do Francouzského lycea, mezinárodních škol v Praze 4 a mezinárodní školy Park Lane.

Interiér bytu tvoří plně vybavená samostatná kuchyň, obývací pokoj, 3 ložnice, koupelna (vana, 2 umyvadla, bidet, toaleta), samostatná toaleta pro hosty, chodba s vestavěnými skříněmi a vstupní hala.

Výhledy do zeleně, parkety, dlažba, plynový kotel, pračka, myčka, satelitní TV připojení, samostatné měřiče energií, automatická garážová vrata. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Poplatky za společné služby a spotřebu energií cca 5000 Kč/měsíc.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  13291
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  140 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.