Byt, 2+1

Částečně zařízený byt s francouzskými okny a krásným výhledem do zeleně v 1. patře dvoupatrové budovy bez výtahu. Klidná lokalita s plnou občanskou vybaveností v okolí, v blízkém dosahu obory Hvězda. Dobré spojení do centra (tramvaj, autobus), na letiště a do mezinárodních škol v Praze 6.

Byt tvoří 1 samostatná ložnice, obývací pokoj, plně vybavená kuchyň, koupelna s vanou se sprchovou zástěnou a toaletou, šatna / komora a vstupní chodba s vestavěnými úložnými prostory.

Parkety a linoleum, ústřední vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná / horkovzdušná trouba, domácí vrátný. Parkování na ulici. Poplatky za společné služby 3500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášt´. Vhodné pro studenty.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  13267
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  54 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.