Byt, 2+kk

Moderní zařízený nadstandardní byt v 6. patře rezidenčního komplexu River Diamond na rozhraní Prahy 1 a Prahy 8, v jedné z nejdynamičtěji se rozvíjejících částí města, v pěší dostupnosti od centra.

Byt má obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu a prádelní komoru.

UPC kabelové připojení (TV, internet), LCD TV, domácí kino, domácí vrátný, parkety, bezpečnostní dveře, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba. V objektu se nachází 24hodinová recepce a ostraha, zahrada v japonském stylu pro obyvatele komplexu a bezpečné podzemní parkování. Záloha na společné domovní služby, energie a internet 6.000/měs.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  13104
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  75 m²
 • Parkování
  V ceně nájmu je zahrnuto 1 garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.