Byt, 6+1

Prostorný světlý byt s balkonem ve 3. patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem na nábřeží Vltavy, s výhledem na řeku, Žofín, Národní divadlo a Malou Stranu.

V bytě se nachází vybavená kuchyň, obývací pokoj, 5 ložnic, 2 koupelny a 2 samostatné toalety, vstupní hala a balkon.

Další vybavení bytu tvoří parkety a dlažba, alarm, satelitní TV připojení, velká okna a vysoké stropy. V domě je k dispozici 24hodinová recepce, ostraha, bezpečnostní kamerový systém, sauna, fitness, Jacuzzi a zimní zahrada (zahrnuto v ceně). Poplatky za služby včetně internetu jsou zahrnuty v ceně nájmu. Spotřeba elektřiny, vody a plynu se hradí zvlášť. K dispozici od srpna 2019.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  12760
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  200 m²
 • Parkování
  Parkování možné přes ulici.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.