Byt, 5+1

Nabízíme k pronájmu mezonetový byt se 4 ložnicemi, 2 koupelnami a 400 m2 sdílenou zahradou, situovaný v přízemí klasické vily v prestižní diplomatické čtvrti Bubeneč v sousedství četných ambasád, pár kroků od parku Stromovka a tenisových kurtů. Lokalita s kompletní občanskou vybaveností v blízkém okolí, s rychlou dostupností do centra, na letiště a do mezinárodních škol, cca 10 minut chůze ke stanicím metra Hradčanská a Dejvická.

V hlavní úrovni bytu se nachází velký obývací pokoj s krbem, plně vybavenou kuchyní, jídelnou a vstupem na jižně orientovanou terasu a zahradu, dále hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi, dvě propojené dětské ložnice s vestavěnými patry na spaní, plně vybavená koupelna, toaleta pro hosty a prostorná vstupní hala. Ve spodní úrovni bytu je jednotka pro hosty (jedna místnost, koupelna se sprchou) se samostatným vstupem, dlážděná herna (příp. druhý obývací pokoj) s přístupem na zahradu a prádelna s technickým zázemím.

Zachované původní prvky, parkety, dlažba, podlahové vytápění, vestavěné skříně, venkovní žaluzie v ložnicích, centrální vysavač, domácí vrátný. Poplatky cca 8000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  12753
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  200 m²
 • Zahrada
  400 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.