Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu světlý byt se 2 koupelnami ve 4. patře udržovaného klasického bytového domu s výtahem na rozhraní Malé Strany a Smíchova, nedaleko nábřeží Vltavy. Budova stojí v klidné ulici v blízkosti Petřínského kopce a Kampy, pár zastávek tramvají od Národního divadla, nákupního a zábavního centra Nový Smíchov a stanice metra Anděl. V pěší dostupnosti je centrum města a Francouzské lyceum.

V bytě se nachází plně vybavená kuchyň s jídelním pultem a jídelnou, prostorný obývací pokoj, 2 ložnice, en-suite koupelna (sprchový kout, toaleta), druhá koupelna (vana, toaleta) a vstupní chodba. Byt je orientován do klidného vnitrobloku.

Parkety, dlažba, vysoké stropy, velká okna, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba. Poplatky za domovní služby a spotřebu energií činí 7.000 Kč mesíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  12695
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  93 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.