Byt, 3+kk

Kompletně nově zrekonstruovaný byt se zachovanými původními prvky ve 4. patře renovovaného činžovního domu s výtahem v oblíbené rezidenční lokalitě Bubeneč pouhou minut chůze od stanice metra Dejvická, v pěším dosahu Pražského hradu a parku Stromovka. Lokalita s plnou občanskou vybaveností a rychlým spojením na letiště a do mezinárodních škol v Praze 6.

Interiér bytu tvoří prostorná centrální vstupní hala, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice - jedna s přilehlou šatnou / pracovnou a malou komorou, dále koupelna se sprchovým koutem, toaleta a úložná komora.

Dubové parkety, plovoucí podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, plynový kotel, myčka, mikrovlnná trouba, domácí vrátný, sklep. Poplatky za společné domovní služby 800 Kč/os./měs. Poplatky za spotřebu energií se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  12505
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  93 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.