Byt, 2+kk

Zařízený, klimatizovaný podkrovní byt s balkonem v 5. patře renovované secesní budovy s výtahem a recepcí v klidné části Vinohrad s výhledem na Pražský hrad, 10 minut chůze od Václavského náměstí a nedaleko Riegrových sadů.

Obývací pokoj propojený s plně vybaveným kuchyňským koutem s barovým pultem, 1 ložnice s balkonem (4,1 m2), koupelna s vanou, bidetem a WC, prádelna s pračkou, umyvadlem a druhým WC.

Vestavěná skříň, dubové parkety a dlažba, myčka, sklokeramická deska, nádobí, kabelové připojení UPC - TV a internet, satelitní připojení (zdarma), telefon. Poplatky za společné služby a spotřebu energií 4.000 Kč měsíčně. Parkování ve dvoře (není zahrnuto v ceně).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  12454
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  77 m²
 • Parkování
  Parkování ve dvoře (není zahrnuto v ceně).
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.