Byt, 5+kk

Moderní klimatizovaný mezonet s přímým přístupem z výtahu, 120 m2 teras a krásným výhledem na Prahu a do okolní zeleně, situovaný ve 3./5. patře novostavby s parkováním, saunou a společnou zahradou. Dům je umístěn ve svahu v klidné rezidenční lokalitě v Praze 6 s velmi dobrou dostupností do centra (2 tramvajové zastávky k metru Petřiny nebo 10 min. chůze k metru Bořislavka) a plnou vybaveností v blízkém okolí. V rychlém dosahu letiště a mezinárodních škol.

Ve spodní úrovni se nachází plně vybavený kuchyňský kout, prostorný obývací pokoj s jídelním prostorem a krbem, ložnice, pracovna / ložnice, vyhřívaná zimní zahrada, koupelna (sprchový kout, toaleta) a technická komora. V patře jsou další dvě ložnice a plně vybavená koupelna. V každé z ložnic je šatna nebo vestavěné skříně, terasy jsou přístupné z většiny pokojů. Hlavní terasa má venkovní krb.

Laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, vestavěné skříně a úložné prostory, venkovní žaluzie, masážní vana, pračka, sušička, videotelefon, výtah přímo do bytu, 2 sklepy, společná zahrada s dětským hřištěm, sauna se zázemím přístupná nájemcům. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání. Záloha na společné domovní služby a spotřebu energií 9.000/měsíc. Interiér 180 m2, terasy celkem 120 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  12434
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  180 m²
 • Terasa
  120 m²
 • Celková plocha
  300 m²
 • Parkování
  2 garážová stání v ceně.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.