Byt, 2+kk

Slunné moderní zařízené dvoupodlažní studio v loftovém stylu situované v rekonstruovaném bývalém továrenském komplexu v Praze 8 na Palmovce, s dobrou dostupností do centra, minutu chůze k tramvajím a na metro.

Byt nabízí v dolní části obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, vybavenou šatnu a koupelnu se sprchou a WC. V patře je umístěna otevřená galerie s ložnicí, vybavenou šatnou a koupelnou s vanou, sprchovým koutem, dvěma umyvadly, bidetem a WC.

Další vybavení tvoří velkoplošná okna a prosklené průhledy z galerie a koupelny v patře, pračka se sušičkou, myčka, mikrovlnná trouba, rolety, klimatizační jednotka, rozkládací gauč, plazmová TV, vysokorychlostní internet, satelitní TV připojení, domácí vrátný, kamerový systém v budově. 3. patro s výtahem, jižní orientace. V ceně je zahrnuto jedno garážové stání. Měsíční zálohy na společné domovní služby a spotřebu plynu a elektřiny v bytě 3900 Kč (pro 1 osobu).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  12433
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  75 m²
 • Parkování
  Garážové stání zahrnuto v ceně.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.