Byt, 5+1

Prostorný nezařízený byt s terasou, 2 koupelnami a francouzskými okny s přímým vstupem do upravené společné zahrady v přízemí uzavřeného rezidenčního komplexu VILLA BIANCA s 24/7 recepcí a ostrahou. Projekt je situován v prestižní rezidenční čtvrti s mnoha ambasádami, v blízkosti parků Stromovka a Letenské sady. Komplexu šesti soudobých, nově postavených vil dominuje původní modernistická vila, dílo Jana Kotěry z let 1910-1911. Komplex je obklopen zahradou v anglickém stylu. Rezidence stojí v lokalitě s výbornou dostupností do centra, na letiště a do mezinárodních škol, pár minut chůze od stanice metra Hradčanská.

Interiér bytu tvoří vstupní hala, plně vybavená kuchyň s jídelnou a spíží, prostorný obývací pokoj se vstupem na privátní terasu, přilehlá pracovna, 4 ložnice, 2 koupelny, toaleta pro hosty, 2 šatny a prádelní komora.

Parkety z tropického dřeva, vestavěné skříně, žaluzie, pračka, videotelefon, sklep, bezpečnostní kamery. K dispozici jsou 2 parkovací stání v podzemní garáži (v ceně). Zálohy na společné služby a spotřebu energií: cca 20.500 Kč měsíčně. Byt je nezařízený.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  12184
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  193 m²
 • Terasa
  14 m²
 • Celková plocha
  207 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.