Byt, 6+1

Nabízíme k pronájmu jedinečný luxusní penthouse s 5 ložnicemi, 3 koupelnami, terasou a střešní terasou s panoramatickými výhledy na Prahu. Byt je situován v 5. patře kompletně zrekonstruovaného klasického činžovního domu s výtahem, 24h recepcí a kamerovým systémem přímo na nábřeží Vltavy, v blízkém dosahu nákupního centra a stanice metra Anděl, s rychlým spojením do centra. V budově je nájemcům k dispozici sauna, vířivka, fitness a společná zimní zahrada.

Harmonicky vyvážený byt ve spodní části nabízí hlavní obytnou zónu: otevřený obývací pokoj s jídelnou, plně vybavenou kuchyní a TV zónou v japonském stylu, čtyři ložnice, jednu z nich s en-suite koupelnou, prostornou hlavní koupelnu, toaletu pro hosty, velkou šatnu ve vstupní hale a prádelnu. Ve většině prostorných ložnic se nachází vestavěná vybavená šatna. V horní části bytu je umístěna společenská místnost s barem (vinotéka, dřez, přístroj na výrobu ledové tříště) a vstupem na velkou terasu s přístupem na střešní terasu s krásným výhledem. Dále je zde pátá ložnice s en-suite koupelnou a vstupy na terasu.

Alarm, satelitní příjem, dřevěné podlahy, dlažba, vestavěné skříně a úložné prostory, klimatizace, centrální vypínač, pračka, sušička, kuchyňské spotřebiče Gaggenau a Miele, výtah na jídlo, TV. Parkovací stání a poplatky za domovní služby jsou zahrnuty v ceně nájmu. Elektřina, voda a plyn budou převedeny na nájemce.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  12135
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  400 m²
 • Terasa
  20 m²
 • Celková plocha
  420 m²
 • Parkování
  Parkování ve dvoře protějšího domu.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.