Byt, 3+kk

Zařízený byt ve 3. patře moderního rezidenčního komplexu s kamerovým systémem v blízkém dosahu obory Hvězda a Šáreckého údolí, s rychlým spojením do centra (stanice metra, tramvaje, autobusy) a mezinárodních škol v Praze 5 a 6. Klidná lokalita s dobrou občanskou vybaveností v blízkém dosahu.

Interiér bytu tvoří 2 ložnice s vestavěnými skříněmi a výhledem do zeleně, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, koupelna s vanou, bidetem a toaletou, technická komora, toaleta pro hosty a vstupní chodba s vestavěnými úložnými prostory.

Parkety a dlažba, bezpečnostní dveře, bezpečnostní elektrické žaluzie, pračka, sušička, myčka, TV, domácí vrátný. Výtah a kočárkárna v budově. Výborné spojení do centra - nová stanice metra A - Petřiny. K dispozici jedno parkovací stání v podzemní garáži (v ceně). Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií 8000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  12099
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  105 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.