Byt, 2+kk

Světlý zařízený klasický byt situovaný v 1. patře kompletně zrekonstruovaného secesního činžovního domu s výtahem. Klidná ulice v rychle se rozvíjející části Karlína, pár bloků od stanice metra Křižíkova, 15 minut chůze od centra.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s arkýřem, plně vybavený kuchyňský kout, ložnice, vybavená šatna, koupelna s vanou, bidetem a toaletou a prostorná vstupní hala.

Dubové parkety a dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, alarm, datové a telekomunikační rozvody, kabelové a satelitní připojení, domácí vrátný. Kamerový systém na vstupech do domu. Poplatky za společné služby a spotřebu energií 2000 Kč/měs. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  11983
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  69 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.