Byt, 4+1

Jedinečný duplex s vnitřním bazénem, střešní terasou a výhledem na Pražský hrad, Petřín, Národní divadlo a Staré Město. Kompletně zrekonstruovaný zařízený luxusní byt situovaný ve třetím patře pečlivě zrekonstruovaného klasického činžovního domu s vnitřním bazénem, saunou a parkováním. Atraktivní lokalita na nábřeží Vltavy v pěším dosahu parku na Kampě, Malé Strany a Starého Města.

Byt nabízí ve dvou podlažích 3 ložnice s šatnami a en-suite koupelnami, prostorný obývací pokoj s krbem, velkou jídelnu, plně vybavenou kuchyň, velkou šatnu, prádelnu, toaletu pro hosty a vstupní halu. Ve třetí úrovni bytu je umístěn bazén se dvěma relaxačními zónami, sprcha, toaleta a vstup na střešní terasu s panoramatickým výhledem na Prahu.

Špičkové materiály a vybavení, klimatizace, pračka, sušička, spotřebiče Miele, TV, audio systém, videotelefon, alarm. Poplatky za společné služby a spotřebu energií 30 000 Kč měsíčně. Možnost zprostředkování úklidu bytu dvakrát týdně za 15 000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  11836
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  420 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.