Byt, 1+kk

Zařízený ateliér ve zvýšeném přízemí moderního rezidenčního komplexu s vnitřním vyhřívaným bazénem, 24h recepcí, ostrahou a podzemním parkováním. Klidná lokalita na Vinohradech v blízkém dosahu stanice metra I.P.Pavlova, s rychlou dostupností do centra.

Světlý interiér tvoří jedna místnost s vybaveným kuchyňským koutem, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba.

Parkety a dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka, mikrovlnná trouba, TV, alarm, úložný prostor ve sklepě, výtah. Možnost pronájmu parkovacího stání za 3500 Kč měsíčně. Poplatky za společné služby a vodu 2000 Kč měsíčně. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  11818
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  39 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.