Byt, 3+kk

Kvalitní zařízený byt ve 2. patře kompletně zrekonstruované secesní budovy s výtahem a vkusně zachovanými původními architektonickými detaily, jako je např. krásná pozlacená štuková výzdoba nebo repliky mosazných svítidel.

Byt má plně vybavený kuchyňský kout spojený s prostorným obývacím pokojem s arkýřovými okny, 2 ložnice, stylovou koupelnu s vanou a WC, komoru a technickou místnost.

Parkety a dlažba, plynové etážové topení, myčka, mikrovlnná trouba, telefon, satelitní připojení, zabezpečovací zařízení. V budově je alarm napojený na PCO, kamerový bezpečnostní systém, elektronický požární systém v garážích a ve dvoře společná terasa se zahradou. Dobrá poloha v atraktivní části Vinohrad v blízkosti Riegrových sadů, Vinohradského pavilonu a metra. Parkování v podzemní garáži za měsíční poplatek 4500 Kč. Zálohy na spotřebu energií a domovní služby 4.500 Kč měsíčně.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  11627
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  119 m²
 • Parkování
  Parkování v podzemní garáži za 4500 Kč/měs.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.