Byt, 3+kk

Plně klimatizovaný, zařízený, renovovaný půdní mezonet s ateliérovými okny a výhledem na panorama Pražského hradu, situovaný v 5. patře výborně udržované, kompletně zrekonstruované secesní budovy s výtahem. V domě byly zachovány původní architektonické detaily jako je např. krásná pozlacená štuková výzdoba nebo repliky mosazných svítidel. Výhodná poloha v atraktivní části Vinohrad v blízkosti Riegrových sadů, v pěším dosahu Václavského náměstí a několika stanic metra.

Byt nabízí prostorný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelnou, 2 ložnice, 3 koupelny (2 jsou en-suite), dále technickou místnost a vstupní chodbu.

Alarm, vysokorychlostní internet, satelitní příjem, telefonní linka, parkety, dlažba, bezpečnostní dveře, vestavěné skříně, plynové etážové topení, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV. V budově je zabezpečovací zařízení (dům je napojen na bezpečnostní službu), kamerový bezpečnostní systém, elektronický požární systém v garážích a ve dvoře společná terasa se zahradou. Možnost parkování v podzemních garážích v domě za 4500 Kč/měs. Poplatky za domovní služby a zálohy na energie 5 000 Kč/měs.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  11612
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  134 m²
 • Parkování
  Parkování v podzemních garážích za 4500 Kč/měs.
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.