Byt, 3+1

Zařízený nadstandardní klimatizovaný byt se zahrádkou (264 m2) k pronájmu v Praze 6. Byt se nachází v přízemí moderní tříposchoďové rezidence v prestižní pražské čtvrti Ořechovka, klidné lokalitě plné zeleně s rychlou dostupností do centra a na letiště, v blízkém dosahu Pražského hradu a stanic metra Dejvická a Hradčanská.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj, plně vybavená kuchyň, dvě ložnice, en-suite koupelna (sprchový kout, bidet, toaleta), druhá koupelna (vana, bidet, toaleta), toaleta pro hosty, prostorná hala, šatna a vstupní chodba. Krytá terasa a zahrada jsou přístupné ze všech pokojů.

Množství vestavěných skříní, parkety a dlažba, bezpečnostní dveře, elektrické bezpečnostní rolety, pračka, videotelefon, alarm, zahradní úložná skříň. Jedno parkovací stání v ceně. Poplatky za společné služby a spotřebu energií 7000 Kč měsíčně. K dispozici od září 2016.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  11585
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  107 m²
 • Zahrada
  264 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.