Byt, 2+1

Kompletně zrenovovaný, plně zařízený byt situovaný v 1. patře zrekonstruovaného secesního činžovního domu s výtahem. Klidná ulice pouhé tři minuty chůze od stanice metra na náměstí Jiřího z Poděbrad, v pěším dosahu Riegrových sadů a Václavského náměstí. Lokalita s rychlou dostupností do centra a plnou vybaveností v blízkém dosahu, s množstvím kvalitních restaurací, kaváren, bister a také pravidelnými farmářskými trhy.

V bytě se nachází 1 ložnice, obývací pokoj, plně vybavená kuchyň, koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní hala.

Zachované původní prvky, prostorné místnosti, parkety, dlažba, vysoké stropy, velká okna, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, nádobí, ložní prádlo, vysavač, TV, možnost kabelového připojení UPC (TV a internet). Poplatky za společné domovní služby a vodu 600 Kč/osoba/měsíc. Zálohy na spotřebu plynu a elektřiny cca 2000 Kč/měs.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  11555
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  70 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.