Byt, 3+kk

Nadstandardní zařízený podkrovní byt situovaný v 5. patře prestižní, zelení obklopené Rezidence Charlotta, nádherně rekonstruované historické budovy s impozantním vstupem. Klidná vinohradská lokalita nedaleko Havlíčkových sadů, s dobrou dostupností do centra, 4 bloky od náměstí Míru (metro, tramvaje).

Byt má 2 ložnice, plně vybavenou kuchyň otevřenou do obývacího pokoje s přístupem na terasu s krásným výhledem na Prahu; terasa může být i uzavřena a využita jako zimní zahrada. V bytě je dále spíž, koupelna s vanou, sprchovým koutem, bidetem a toaletou, toaleta pro hosty a šatna.

Klimatizace v obývacím pokoji, úložné prostory, na podlahách parkety, vyhřívaná dlažba v koupelně a na toaletě, střešní okna, zachované trámy, myčka, domácí videotelefon, kabelová televize, internet. Noční ostraha. Vyhrazené venkovní parkovací stání (v ceně). Poplatky za domovní služby a energie se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  11529
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  134 m²
 • Parkování
  Vyhrazené venkovní parkovací stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.